Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Rėmas | Storas armuoto plieno |
| Žingsnio ilgis | 51 cm |
| Pasipriešinimas | Magnetinis pasipriešinimas, pasipriešinimo rankenėlė / stabdys, begaliniai lygiai |
| Širdies ritmo stebėjimas | Telemetrija |
| Krūtinės dirželis | Neįtrauktas |
| Smagratis (kg) | 13,5 kg |
| Bėgių sistema | Dviguba |
|
Maitinimo šaltinis
|
3 AA Baterijos |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 4 langų LCD ekranas, atstatymas, paleidimas/sustabdymas ir laiko reguliavimas |
| Konsolės rodmenys | Laikas, RPM, atstumas, širdies ritmas, atstatymas, laikas ir pradžios / sustabdymo mygtukas |
| Matmenys | |
| Produktas (L x W x H) |
175.2 x 61 x H 167.6 cm
|
| Pakuotės išmatavimai |
178 x 58 x 77 cm
|
| NW / GW | 104 kg / 122 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 200 kg |