Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Ergonomiški, 2 laipsnių inversija, reguliuojami |
| Žingsnio ilgis | 51 cm |
| Pasipriešinimas | ECB, 20 lygių |
| Širdies ritmo stebėjimas | Pulsą matuojančios rankenos ir krūtinės dirželis |
| Krūtinės dirželis | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Smagračio svoris (kg) | 9 kg |
| Maitinimo šaltinis | Savarankiškai generuojantis |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 16,5 cm, mėlynas LCD |
| Konsolės rodmenys | Laikas, atstumas, kalorijos, pulsas, lygis, raundai, širdies ritmas, RPM, programa |
| Iš anksto nustatytos programos | 6 iš anksto nustatytos programos, 2 HRC, 2 naudotojai |
| Ypatybės | Garso sistema, „Bluetooth“ garsiakalbiai, USB krovimo lizdas, vėsinimo ventiliatorius, plančetės/telefono laikiklis, vandens buteliuko laikiklis |
| Matmenys | |
| Produktas | 177.8 x 56 x 162.5 cm |
| Pakuotės |
167.6 x 58.4 x 86.4 cm
|
| NW / GW | 98.5 kg / 112.5 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |