Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Ergonomiška, 2 laipsnių inversija |
| Žingsnio ilgis | 33 cm |
| Pasipriešinimas | 20 lygių |
| Širdies ritmo stebėjimas | ŠR matuojančios rankenos |
| Krūtinės dirželis | Neįtrauktas |
| Smagratis (kg) | 11 kg |
| Maitinimo šaltinis | 12V |
| Ypatybės | Garsiakalbiai, vėdinimo ventiliatorius, tranportavimo ratukai, telefono/planšetės laikiklis, buteliuko laikiklis |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 19 cm mėlynai apšviestas skystųjų kristalų ekranas, patogus planšetiniam kompiuteriui skaitymo stovas, reguliuojamas konsolės kampas |
| Konsolės atsiliepimai | Laikas, pasipriešinimo lygis, atstumas, kalorijos, aps./min., segmento laikas, programos pavadinimas, vatai, ratai, greitis ir širdies ritmas |
| Iš anksto nustatytos programos | 6 programos: rankinis, kalnas, riebalų deginimas, kardio, jėga, intervalas |
| Matmenys | |
| Produktas (L x W x H) |
177.8 x 55.8 x 165.1 cm
|
| Pakuotės išmatavimai |
167.9 x 57 x 85.5 cm
|
| NW / GW | 77 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |