Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Oversized, su 2 laipsnių inversija, neslystančiu paviršiumi |
| Žingsnio ilgis | 51 cm |
| Pasipriešinimas | 232lygiai |
| Širdies ritmo stebėjimas | Kontaktinis ir telemetrija |
| Krūtinės dirželis | Ne |
| Smagračio svoris (kg) | 8.5 kg |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 16,5 cm didelis mėlynas LCD ekranas su apšvietimu |
| Konsolės rodmenys | Pažanga, laikas, lygis, greitis, atstumas, RPM, kalorijos, vatai ir pulsas |
| Programos | 18 iš anksto nustatytų, rankinis, riebalų deginimas, kardio, kalnas, intervalas, naudotojas x2, HRC x6 |
| Ypatybės | Garso sistema, transportavimo ratukai, vandens buteliuko laikiklis, USB krovimo lizdas, vėdinimo ventiliatorius, Xterra APP |
| Matmenys | |
| Produktas |
172 x 57 x 162 cm
|
| Pakuotės |
178 x 57 x 786.5 cm
|
| NW / GW | 75 kg / 86 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |