Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Topeshop M3 ARTISAN komoda pasižymi moderniu dizainu ir trimis erdviais stalčiais, pagaminta iš medžio drožlių plokštės su elegantiška ąžuolo spalvos apdaila.
Savybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Ne |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Paviršiaus nuspalvinimas | Monochrominis |
| Stilius | Modernus |
| Rankena(s) | Ne |
| Stalčių skaičius | 3 stalčiai |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės gylis | 800 mm |
| Aukštis | 770 mm |
| Pakuotės aukštis | 160 mm |
| Pakuotės svoris | 24,5 kg |
| Pakuotės plotis | 420 mm |
| Plotis | 700 mm |
| Gylis | 400 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Komoda x1, visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |