Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Šis 32 GB DDR5 atminties modulis veikia 4800 MHz dažniu, sukurtas aukštos našumo kompiuterinėms programoms. Jis turi dvigubos kanalų architektūrą ir veikia 1.1 V įtampoje.
Savybės |
|
|---|---|
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| SPD profilis | Taip |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Komponentas skirtas | Nešiojamam kompiuteriui |
| CAS delsis | 40 |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Atminties dažnio greitis | 4800 MHz |
| ECC | Ne |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |