Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill Ripjaws S5 yra 32 GB DDR5 atminties modulis, sudarytas iš dviejų 16 GB modulių, veikiančių dvigubo kanalo konfigūracijoje. Su 40 CAS delsimo laiku ir Intel Extreme Memory Profile (XMP) palaikymu, jis užtikrina optimizuotą sistemos našumą.
Savybės |
|
|---|---|
| CAS delsimo laikas | 40 |
| Buferizuota atminties rūšis | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Komponentas skirtas | Kompiuteriui/Serveriui |
| Produkto spalva | Balta |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties rūšis | DDR5 |
| ECC | Ne |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| SPD profilis | Taip |
| SPD įtampa | 1.1 V |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |