Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
32GB talpa su 6000MT/s greičiu ir CL36 vėlavimu. Siūlo pritaikomą RGB apšvietimą estetinei išvaizdai pagerinti.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Buferinė atminties tipas | Neregistruota (nebuferinė) |
| Atminties klasė | 1 |
| JEDEC standartas | Taip |
| Komponentas skirtas | PC |
| Veda danga | Auksinė |
| Produkto spalva | Balta |
| ECC | Ne |
| SPD profilis | Taip |
| CAS vėlavimas | 36 |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Gamybos šalis | Tajvanas, Kinija |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
Veikimo sąlygos |
|
| Laikymo temperatūra (T-T) | -55 - 100 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 90 g |
| Aukštis | 42.2 mm |
| Plotis | 7.1 mm |
| Gylis | 133.4 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Paketo gylis | 14 mm |
| Paketo svoris | 133.1 g |
| Paketo plotis | 121.9 mm |
| Paketo aukštis | 171.5 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Pagrindinio (išorinio) dėžės plotis | 190.5 mm |
| Pagrindinio (išorinio) dėžės bruto svoris | 1.51 kg |
| Pagrindinio (išorinio) dėžės ilgis | 254 mm |
| Pagrindinio (išorinio) dėžės aukštis | 177.8 mm |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 10 vnt. |