Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
G.Skill Ripjaws S5 atminties modulis siūlo 32 GB DDR5 atminties (2 x 16 GB) su 5600 MHz greičiu, elegantiškos juodos spalvos.
Ypatybės |
|
|---|---|
| SPD profilis | Taip |
| SPD įtampa | 1.1 V |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Komponentas | PC/Serveris |
| ECC | Ne |
| Vidinės atminties rūšis | DDR5 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Buferizuota atminties rūšis | Neregistruota (nebuferizuota) |
| SPD greitis | 4800 MHz |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 33 mm |