Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
Šis 32 GB DDR5 atminties modulis, sukurtas aukštos našumo kompiuteriams, pasižymi 6400 MHz greičiu ir dvigubo kanalo konfigūracija, užtikrinančia nepriekaištingą našumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| Aušinimo tipas | Radiatorius |
| ECC | Ne |
| SPD profilis | Taip |
| Atminties dažnis | 6400 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Atminties įtampa | 1.4 V |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Komponentas | PC |
| Buferinė atminties tipas | Neregistruota (nebuferinė) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| CAS vėlavimas | 32 |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 33 mm |