Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brolis |
| Bendras gylis (mm) | 147,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 55,00 mm |
| Bendras svoris | 0,44 kg |
| Bendras plotis (mm) | 110,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,40 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 4,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,04 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Paletės kiekis | 971 dalių |
| Prodiuseris | Brolis |
| Savybės | |
| Maitinimo tipas | Vidaus |
| Išėjimo įtampa | 15 v |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maitinimo srovės tipas | Ac į dc |
| Suderinamumas | Pj-622, pj-623, pj-662, pj-663. |
| Pakuotės duomenys | |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Kitos savybės | |
| Pridėtos baterijos | Ne |
| Modelio pavadinimas | PAAD600EU |