Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
1 m USB 3.2 Type A į A kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jame yra auksu padengtos jungtys ir PVC apvalkalas, užtikrinantis patvarumą ir patikimą veikimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 1m USB 3.2 Type A į A kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male (x2) |
| Korpusas | Chromuotas, ABS |
| Jungčių padengimas | Auksas 1µm |
| Jungčių konstrukcija | Žalvaris |
| Jungčių padengimas | Auksas 3µm |
| Matmenys (apytiksliai) | 16 x 35 x 8.3 mm (0.63 x 1.38 x 0.34 in) |
| Kabelio ilgis | 1m (3.28ft) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vielos medžiaga | Alavuota varis |
| Vielos storis (galia) | 24AWG |
| Vielos storis (duomenys) | 28AWG |
| Šarvai | Alavuota vario tinklelis 65% |
| Palaikomas juostos plotis | 5Gbps |
| Veikimo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.5mm (0.22in) |
| Spalva | Pilkas |