Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Įkroviklis Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 65 W, Juodos spalvos
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
5 m USB 3.2 Type A į A kabelis palaiko duomenų perdavimo greitį iki 5Gbps. Jis turi auksu padengtas jungtis ir PVC apvalkalą, užtikrinantį patvarumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB kabelis |
| Modelis | 5 m USB 3.2 Type A į A kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | USB 3.2 Type A Male į USB 3.2 Type A Male |
| Apvalkalo medžiaga | Chromu padengtas, ABS |
| Jungčių padengimas | Auksas 1µm |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksas 3µm |
| Matmenys (apytiksliai) | 16x35x8.3mm (0.63x1.38x0.34in) |
| Kabelio ilgis | 5 m (16.40 pėdų) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Švinuota varis |
| Laido storis (galia) | 24AWG |
| Laido storis (duomenys) | 28AWG |
| Darbo temperatūra | -20°C iki 80°C (-4°F iki 176°F) |
| Saugos temperatūra | -25°C iki 85°C (-13°F iki 185°F) |
| Nominalus slopinimas | 0.5MHz - 7.5GHz < 32dB |
| Minimalus lenkimo spindulys | 55mm (2.2in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |