  • Varlė kodas 8717703
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 31 has video
  • Varlė kodas 8717703
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 779.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 779.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
CYBERPOWER PR1500ERT2U UPS 1000VA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-06-22
Minusai: Gali būti sudėtinga rasti pakaitines baterijas.
Specifikacija
  • Gamintojas CyberPower
  • Modelis
    PR1500ERT2U
  • Išėjimo dažnis 50/60 Hz
  • Laido ilgis 3,05 m
  • Usb 2.0 jungčių skaičius 1
  • Baterijos tipas RBP0129
  • USB jungtis Taip
  • Įėjimo veikimo įtampa (min.) 151 V
  • Palaikomų baterijų skaičius 1
  • Serijinių jungčių kiekis 1
  • Karšto keitimo baterija Taip
  • Garsinis signalas (-ai) Taip
  • LED indikatoriai Taip
  • Išėjimo galios koeficientas 1
  • Serijinė sąsaja Taip
  • Ekranas LCD
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • Emi/rfi triukšmo filtravimas Taip
  • Sandėliavimo santykinė drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Ethernet LAN (rj-45) jungtys 2
  • Avarinio maitinimo išjungimo (epo) jungtis Taip
  • Altitudė neveikimo metu 0 - 15000 m
  • Įvesties veikimo įtampa (maks.) 302 V
  • Darbinis aukštis 0 - 3000 m
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Maitinimo apsaugos savybės Perkrova
  • Stovo tvirtinimo rinkinys Taip
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Stelažo talpa 2U
  • Galios faktoriaus korekcijos (pfc) tipas Aktyvus
  • Viršįtampio energijos įvertinimas 2430 J
  • Sertifikavimas CE, FCC B klasė, UL, RCM, VCCI
  • Maksimali srovė 10 A
  • Avarinis išjungimas (epo) Taip
  • Išėjimo darbo įtampa (maks.) 240 V
  • Serijinės sąsajos tipas RS-232
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • RoHS atitikimas Taip
  • Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -15 - 45 °C
  • Pakuotės svoris 31,5 kg
  • Triukšmingumo lygis 52,5 dB
  • Svoris 29,4 kg
  • Apsauga nuo viršįtampių Taip
  • Išėjimo darbo įtampa (min.) 220 V
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Korpuso medžiaga Metalas
  • Ups topologija Line-Interactive
  • Aukštis 86,5 mm
  • Plotis 433 mm
  • Išėjimo galios talpa 1500 VA
  • Baterijos technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 10 kintamosios srovės lizdo (-ų)
  • Išvesties galingumas 1500 W
  • Forma Rackmount / bokštas
  • Kintamosios srovės lizdų tipai C13 jungtis
  • Gylis 412 mm