Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Kibernetinė galia |
| Bendras gylis (mm) | 353,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 470,00 mm |
| Bendras svoris | 18,10 kg |
| Bendras plotis (mm) | 298,00 mm |
| Grynasis svoris | 16,40 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 1200,00 g |
| Plastikas (be PET) | 500,00 g |
| Taros svoris (kg) | 1,70 kg |
| Tūris (m3) | 0,05 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Prodiuseris | Kibernetinė galia |
| Medžiaga | Metalas |
| Dėžės turinys | Bokštas |
| Garantija | 24 mėn. |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …