Maitinimo šaltinis nepertraukiamas UPS CyberPower PR1000ERT2U (RM/TWR, 1000VA)
  • Varlė kodas 11549769
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 20 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Maitinimo šaltinis nepertraukiamas UPS CyberPower PR1000ERT2U (RM/TWR, 1000VA) video
Atgal Pirmyn
  • Varlė kodas 11549769
ar
add to cart Į krepšelį 682.05
Maitinimo šaltinis nepertraukiamas UPS CyberPower PR1000ERT2U (RM/TWR, 1000VA) kaina
ar
add to cart Į krepšelį 682.05
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
CYBERPOWER PR1000ERT2U UPS 1000W
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Minusai: Svoris gali būti iššūkis montuojant
  • Modelis
    PR1000ERT2U
  • Korpuso medžiaga Metalas
  • Ups topologija Line-Interactive
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pusei apkrovos 21 min
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 10 kintamosios srovės lizdo (-ų)
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Išėjimo galios talpa 1000 VA
  • Plotis 433 mm
  • Išvesties galingumas 1000W
  • Aukštis 86,5 mm
  • Baterijos technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Forma Rackmount / bokštas
  • Kintamosios srovės lizdų tipai C13 jungtis
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai 7 min
  • Gylis 412 mm
  • Produkto spalva Juoda
  • Išėjimo darbo įtampa (min.) 220 V
  • Garsiniai aliarmo režimai Senkančios baterijos signalizacija, perkrovos signalas
  • Apsauga nuo viršįtampių Taip
  • Svoris 22,4 kg
  • Sertifikavimas CE, FCC B, UL, RCM, VCCI
  • Pakuotės svoris 29 kg
  • Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -15 - 45 °C
  • Valdymo protokolus SNMP/HTTP
  • RoHS atitikimas Taip
  • Serijinės sąsajos tipas RS-232
  • Išėjimo darbo įtampa (maks.) 240 V
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Triukšmingumo lygis 52,5 dB
  • Keičiama akumuliatoriaus kasetė RBP0128
  • Viršįtampio energijos įvertinimas 2430 J
  • Galios faktoriaus korekcijos (pfc) tipas Aktyvus
  • Stelažo talpa 2U
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Apsaugos nuo viršįtampių funkcijos Tinklas
  • Maitinimo apsaugos savybės Perkrova
  • Reakcijos laikas 4 ms
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Darbinis aukštis 0 - 3000 m
  • Pridėti laidai Serijinis, USB kabelis
  • Įvesties veikimo įtampa (maks.) 288 V
  • Altitudė neveikimo metu 0 - 15000 m
  • Avarinio maitinimo išjungimo (epo) jungtis Taip
  • Ethernet LAN (rj-45) jungtys 2
  • Energy Star sertifikuotas Taip
  • Sandėliavimo santykinė drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Emi/rfi triukšmo filtravimas Taip
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • Įvesties fazių skaičius 1
  • Ekranas LCD
  • Serijinė sąsaja Taip
  • LED indikatoriai Gedimas, galia, būsena
  • Garsinis signalas (-ai) Taip
  • Karšto keitimo baterija Taip
  • Išvesties fazių skaičius 1
  • Baterijos įkrovimo laikas 3 val
  • Palaikomų baterijų skaičius 1
  • Įėjimo veikimo įtampa (min.) 159 V
  • USB jungtis Taip
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • Laido ilgis 1,8 m
  • Web pagrįstas valdymas Taip
  • Modelio pavadinimas
    PR1000ERT2U
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 13 - 17:39:33
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Ever POWERLINE RT PRO 1000
  • GamintojasEver
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Ever POWERLINE RT PRO 1000 kaina
Eaton 5SC 1000i Rack2U
  • GamintojasEaton
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Eaton 5SC 1000i Rack2U kaina
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
APC SMART-UPS C 1000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT
  • GamintojasApc
  • SpalvaPilka, Juoda
  • Įvertinimas 5.0 (4)
APC SMART-UPS C 1000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT kaina
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS1500ERT2UA | 1500 VA | 1350 W
  • GamintojasCyberPower
  • Liko tik: 5+ vnt.
CyberPower | Smart App UPS sistemos | OLS1500ERT2UA | 1500 VA | 1350 W kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
David Beckham Instinct Dezodorantas vyrams, 150 ml kaina
Duracell LR1 1,5V elementas, 2 vnt.
  • GamintojasDuracell
  • TipasN
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Duracell LR1 1,5V elementas, 2 vnt. kaina