Maitinimo šaltinis UPS CyberPower PR1500ERTXL2U
  • Varlė kodas 8717707
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 22 has video
  • Varlė kodas 8717707
ar
add to cart Į krepšelį 850.31
Maitinimo šaltinis UPS CyberPower PR1500ERTXL2U kaina
ar
add to cart Į krepšelį 850.31
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
CYBERPOWER PR1500ERTXL2U UPS 1500VA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-30
Pliusai: Patikima apsauga nuo viršįtampių Automatinis įtampos reguliavimas Karšto keitimo baterija
Minusai: Gana sunkus, sveria 36,5 kg
  • Modelis
    PR1500ERTXL2U
  • Maitinimo kištukas C14 jungtis
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Korpuso medžiaga Metalas
  • Apsauga nuo viršįtampių Taip
  • RoHS atitikimas Taip
  • Avarinis išjungimas (epo) Taip
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Avarinio maitinimo išjungimo (epo) jungtis Taip
  • Sandėliavimo santykinė drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Emi/rfi triukšmo filtravimas Taip
  • Serijinė sąsaja Taip
  • LED indikatoriai Taip
  • Garsinis signalas (-ai) Taip
  • Karšto keitimo baterija Taip
  • USB jungtis Taip
  • Išėjimo darbo įtampa (min.) 220 V
  • Svoris 36,5 kg
  • Ups topologija Line-Interactive
  • Pakuotės svoris 38,8 kg
  • Aukštis 86,5 mm
  • Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -15 - 45 °C
  • Plotis 433 mm
  • Išėjimo galios talpa 1500 VA
  • Serijinės sąsajos tipas RS-232
  • Maksimali srovė 10 A
  • Baterijos technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Triukšmingumo lygis 55,5 dB
  • Sertifikavimas CE, FCC B klasė, UL, RCM, VCCI
  • Viršįtampio energijos įvertinimas 2430 J
  • Galios faktoriaus korekcijos (pfc) tipas Aktyvus
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 10 kintamosios srovės lizdo (-ų)
  • Maitinimo apsaugos savybės Perkrova
  • Įvesties veikimo įtampa (maks.) 302 V
  • Altitudė neveikimo metu 0 - 15000 m
  • Ethernet LAN (rj-45) jungtys 2
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • Ekranas LCD
  • Išvesties galingumas 1500 W
  • Išėjimo galios koeficientas 1
  • Serijinių jungčių kiekis 1
  • Forma Rackmount / bokštas
  • Palaikomų baterijų skaičius 1
  • Įėjimo veikimo įtampa (min.) 151 V
  • Kintamosios srovės lizdų tipai C13 jungtis
  • Gylis 500 mm
  • Išėjimo darbo įtampa (maks.) 240 V
  • Baterijos tipas RBP0129
  • Usb 2.0 jungčių skaičius 1
  • Baterijos įkrovimo laikas 3 val
  • Laido ilgis 3,05 m
  • Išėjimo dažnis 50/60 Hz
  • Produkto spalva Juoda
  • Modelio pavadinimas
    PR1500ERTXL2U
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:52:24
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Celestron 93432 kaina
-25 %