Maitinimo šaltinis UPS CyberPower PR2200ERT2U (RM/TWR, 2200VA)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 25 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 930.70
Maitinimo šaltinis UPS CyberPower PR2200ERT2U (RM/TWR, 2200VA) kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 930.70
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
CYBERPOWER PR2200ERT2U UPS
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Pliusai: Patikimas ir galingas sprendimas Ilgaamžis metalinis korpusas VRLA baterijos technologija
Minusai: Trumpas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai
Specifikacija
  • Gamintojas CyberPower
  • Modelis
    PR2200ERT2U
  • Korpuso medžiaga Metalas
  • Ups topologija Line-Interactive
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pusei apkrovos 11,4 min
  • Kintamosios srovės lizdų kiekis 8 kintamosios srovės lizdas (-iai)
  • Maitinimo kištukas C20 jungtis
  • Išėjimo galios talpa 2200 VA
  • Produkto spalva Juoda
  • Plotis 433 mm
  • Išvesties galingumas 2200W
  • Aukštis 86,5 mm
  • Baterijos technologija Uždaryta švino rūgštis (VRLA)
  • Forma Rackmount / bokštas
  • Kintamosios srovės lizdų tipai C13 mova, C19 mova
  • Įprastas atsarginės kopijos laikas esant pilnai apkrovai 3 min
  • Gylis 412 mm
  • Išėjimo darbo įtampa (min.) 220 V
  • Svoris 25,7 kg
  • Triukšmingumo lygis 52,5 dB
  • Pakuotės svoris 33,5 kg
  • Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -15 - 45 °C
  • RoHS atitikimas Taip
  • Galios koeficientas 1
  • Serijinės sąsajos tipas RS-232
  • Išėjimo darbo įtampa (maks.) 240 V
  • Įvesties dažnis 50/60 Hz
  • Sertifikavimas CE, FCC B klasė, UL, RCM, VCCI
  • Viršįtampio energijos įvertinimas 2430 J
  • Galios faktoriaus korekcijos (pfc) tipas Aktyvus
  • Stelažo talpa 2U
  • Santykinė darbo drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Apėjimas GreenPower UPS
  • Maitinimo apsaugos savybės Perkrova, trumpasis jungimas
  • Automatinis įtampos reguliavimas (avr) Taip
  • Darbinis aukštis 0 - 3000 m
  • Įvesties veikimo įtampa (maks.) 288 V
  • Altitudė neveikimo metu 0 - 15000 m
  • Avarinio maitinimo išjungimo (epo) jungtis Taip
  • Ethernet LAN (rj-45) jungtys 2
  • Energy Star sertifikuotas Taip
  • Sandėliavimo santykinė drėgmė (h-h) 0 - 95 %
  • Emi/rfi triukšmo filtravimas Taip
  • Veikimo temperatūra (t-t) 0 - 40 °C
  • Įvesties fazių skaičius 1
  • Ekranas LCD
  • Serijinė sąsaja Taip
  • Perdavimo laikas (linijos režimas į akumuliatoriaus režimą) 4 ms
  • LED indikatoriai Taip
  • Garsinis signalas (-ai) Taip
  • Karšto keitimo baterija Taip
  • Baterijos įkrovimo laikas 3 val
  • Palaikomų baterijų skaičius 1
  • Įėjimo veikimo įtampa (min.) 159 V
  • USB jungtis Taip
  • Bangos forma Grynasis sinusas
  • Lizdo grandinės pertraukiklis Taip
  • Laido ilgis 2,4 m
  • Web pagrįstas valdymas Taip
  • Modelio pavadinimas
    ‎PR2200ERT2U
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 01:52:23
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Maitinimo šaltinis UPS CyberPower PR2200ERTXL2U (RM/TWR, 2200 VA)
  • GamintojasCyberPower
  • Tipas
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Maitinimo šaltinis UPS CyberPower PR2200ERTXL2U (RM/TWR, 2200 VA) kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Eaton | UPS | 9SX EBM Rack2U kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
„Infosec E3 Evo“ nepertraukiamo maitinimo šaltinis 2200 RT, 2200 VA, 1230 W, 6x C13 kaina
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
APC Smart-UPS X-Series 48V išorinis baterijų paketas / bokštas kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Pūkinė antklodė, žieminė, 155x220 cm
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Pūkinė antklodė, žieminė, 155x220 cm kaina
Laikrodis Storm Isuzy Juodas (Ekspozicinė prekė)
  • GamintojasStorm
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Laikrodis Storm Isuzy Juodas (Ekspozicinė prekė) kaina
Valytuvas Valeo Multiconnection 380 mm
  • GamintojasValeo
  • Ilgis (mm)
  • Komplektas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Valytuvas Valeo Multiconnection 380 mm kaina
Walimex Lemputė 150W 13109
Walimex Lemputė 150W 13109 kaina
CableMod PRO ModMesh Cable Extension Kit - juoda/balta
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
CableMod PRO ModMesh Cable Extension Kit - juoda/balta kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
„Reef Entertainment“ „Sniper Elite“ („Solus“) – „Wii“ kaina
-4 %