Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Newell USB-C į USB-C kabelis palaiko greitą įkrovimą su maksimaliu galingumu iki 100 vatų ir duomenų perdavimo greičiais iki 480 Mbps. Jo spiralinis dizainas leidžia kompaktiškai laikyti, o prireikus išsitempia iki 1,5 metro. Kabelis pagamintas iš patvarių silikono ir aliuminio medžiagų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB-C Kabelis |
| Prekės ženklas | Newell |
| Modelis | USB-C į USB-C 100 W Spiralinis Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1,5 m (ištemptas) |
| Storis | 4,2 mm |
| Spalva | Geltonai-Juoda |
| Medžiaga | Silikonas, Aliuminis |
Techniniai duomenys |
|
| Įkrovimo galia | Iki 100 W |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480 Mbps (USB 2.0) |
| Suderinamumas | Didžioji dalis USB-C įkroviklių, palaikančių Power Delivery |
Papildoma informacija |
|
| Dizainas | Spiralinis dizainas, skirtas taupyti vietą ir išvengti susipainiojimo |
| Patvarumas | Atsparesnis lenkimui ir žemai temperatūrai |
| Naudojimas | Idealiai tinka nešiojamųjų kompiuterių, išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir kitų įrenginių įkrovimui |