Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Newell USB-C į USB-C kabelis palaiko greitą įkrovimą su iki 100 W galios ir turi 1,5 m ilgį, kai visiškai ištemptas. Jo spiralinis dizainas leidžia lengvai laikyti ir neleidžia susipainioti, o silikoninė medžiaga užtikrina ilgaamžiškumą ir lankstumą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB-C Kabelis |
| Prekės ženklas | Newell |
| Modelis | USB-C į USB-C 100 W Spiralinis Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (visiškai ištemptas) |
| Spalva | Raudona ir Juoda |
| Medžiaga | Silikonas, Aliuminis |
| Įkrovimo galia | Maks. 100 W |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480 Mbps (USB 2.0) |
| Storis | 4.2 mm |
Papildoma informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite kabelį pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. |