Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Silikono USB-C į USB-C kabelis su maksimaliu įkrovimo galingumu 100 W ir 2 m ilgio. Yra tvirti aliuminio antgaliai ir palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480 Mbps.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB-C Kabelis |
| Prekės ženklas | Newell |
| Modelis | USB-C į USB-C 100 W, 2 m, Silikonas, Pilkas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m |
| Storis | 5.4 mm |
| Įkrovimo galia | Maks. 100 W |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480 Mbps (USB 2.0) |
| Medžiaga | Silikonas, Aliuminis |
| Jungties tipas | USB-C (male) |
Papildoma informacija |
|
| Patvarumo ypatybės |
|
| Spalvų pasirinkimai | Pilkas, Juodas, Geltonai Juodas, Raudonas-Jūrinis Mėlynas, Mėlynas-Oranžinis |