Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Patvarus USB-C į USB-C kabelis greitam įkrovimui su maksimaliu 100 vatų galingumu. 2 metrų ilgio kabelis turi silikoninį apvalkalą, užtikrinantį lankstumą ir ilgaamžiškumą, o aliuminiai antgaliai suteikia papildomo tvirtumo.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB-C Kabelis |
| Prekės ženklas | Newell |
| Modelis | USB-C - USB-C 100 W Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m |
| Spalva | Raudona ir Juoda |
| Medžiaga | Silikonas, Aliuminis |
| Įkrovimo galia | Maks. 100 W |
| Juostos plotis | Iki 480 Mb/s (USB 2.0) |
| Storis | 5.4 mm |
Papildoma informacija |
|
| Patvarumo ypatybės |
|
| Pridedami priedai | Silikoninė juosta patogiam laikymui |