Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Patvarus 2 metrų USB-C į USB-C kabelis palaiko greitą įkrovimą iki 100 W galios ir duomenų perdavimo greitį iki 480 Mbps. Pagamintas iš tvirto silikono pynimo ir aliuminio antgalių, jis atsparus lenkimui ir žemai temperatūrai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB-C Kabelis |
| Prekės ženklas | Newell |
| Modelis | USB-C - USB-C 100 W kabelis, 2 m, silikoninis, geltonai juodas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m |
| Storis | 5.4 mm |
| Spalva | Geltonai Juodas |
| Medžiaga | Silikonas, Aliuminis |
| Įkrovimo galia | Maks. 100 W |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480 Mbps (USB 2.0) |
| Jungties tipas | USB-C (male) |
Papildoma informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Saugaus naudojimo įspėjimas | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir efektyvumą. |