Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Patvarus USB-C į USB-C kabelis su maksimalia įkrovimo galia 100 W ir 2 metrų ilgiu. Turi silikoninį apvalkalą, užtikrinantį lankstumą ir ilgaamžiškumą, ir palaiko duomenų perdavimo greitį iki 480 Mbps.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | USB-C į USB-C įkrovimo kabelis |
| Prekės ženklas | Newell |
| Modelis | Newell USB-C į USB-C 100 W |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m |
| Medžiaga | Silikonas, Aliuminis |
| Įkrovimo galia | Maks. 100 W |
| Duomenų perdavimo greitis | Iki 480 Mbps (USB 2.0) |
| Kabelio storis | 5.4 mm |
Papildoma informacija |
|
| Spalvų pasirinkimai | Pasiekiamas įvairiomis spalvomis, įskaitant oranžinę-geltoną, juodą, pilką, geltoną-juodą, raudoną-jūrinę mėlyną, mėlyną-oranžinę, žalią-burgundišką |
| Pridedami priedai | Silikoninė juosta kabelio valdymui |
| Suderinamumas | Suderinamas su įrenginiais, palaikančiais Power Delivery technologiją |