Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir variniais laidininkais palaiko juostos plotį iki 250MHz. Savybės: RJ45 M/M jungtys, 27AWG storis ir 10 metų garantija.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15 m (49.21 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Variniai lydiniai |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |