Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, 28AWG storio, ir turi PVC apvalkalą, tinkamą veikimo temperatūroms nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | Cat.6 S/FTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Laido Storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio Tinklelis |
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pinų Konstrukcija | Varis |
| Pinų Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 22.8x11.6x8.3mm (0.90x0.46x0.33in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad išvengtumėte pavojų. | |