Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 kištukinėmis jungtimis palaiko 250 MHz dažnių juostą ir yra pagamintas iš vario, kurio storis 28 AWG. Kabelis turi PVC apvalkalą, veikia nuo -10 °C iki 60 °C temperatūroje ir jam suteikiama 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 S/FTP Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (4.92ft) |
| Spalva | Baltas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Varis |
| Laidininko Storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio Tinklelis |
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių Padengimas | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Varis |
| Pin Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |