Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su žaliu PVC apvalkalu palaiko pralaidumą iki 250MHz ir turi auksu padengtas RJ45 jungtis. Kabelis pagamintas iš vario, jo skersmuo yra 27AWG, ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Žalia |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo | 27AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik pagal numatytą paskirtį. | |