Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su pilkomis RJ45 jungtimis palaiko 250 MHz dažnių juostą ir yra pagamintas iš vario, kurio storis 28 AWG. Jis turi PVC apvalkalą, veikia nuo -10 °C iki 60 °C temperatūroje ir jam suteikiama 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 S/FTP Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Varis |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Apvalkalas | PVC |
| Laidininkų Medžiaga | Varis |
| Laidininkų Storis | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio Tinklelis |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |