Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1,5 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis turi RJ45 kištukines jungtis, 250 MHz pralaidumą ir yra pagamintas iš vario, kurio storis 27 AWG. Kabelis yra pilkos spalvos, su PVC apvalkalu ir veikia nuo -10 °C iki 60 °C temperatūroje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Kategorija | Cat.6 S/FTP |
| Ilgis | 1.5m (4.92ft) |
| Spalva | Pilka |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko skersmuo | 27AWG |
Specifikacijos |
|
| Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |