Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su geltonu PVC apvalkalu ir 250 MHz dažnių juostos pločiu. Abiejuose galuose yra RJ45 kištukai, pagamintas iš vario, kurio storis 24 AWG.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m Cat.6 U/UTP Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Geltona |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Laido Skersmuo | 24AWG |
| Palaikomas Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalinė Atkirtis | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali Lenkimo Spindulys | 69mm (2.72in) |
| Darbo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin Konstrukcija | Varinės Lydinys |
| Pin Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |