Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis palaiko 250MHz juostos plotį. Pagamintas iš vario su PVC apvalkalu, veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84ft) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8 mm (0.23 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 24AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69 mm (2.72 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys | RJ45 Male (abu galai) |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3 mm (0.46x0.90x0.33 in) |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |