Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su RJ45 M/M jungtimis palaiko 500 MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario. Jo minimalus lenkimo spindulys yra 72 mm, o veikimo temperatūros diapazonas svyruoja nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 3 m Cat.6A S/FTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3 m (9.84ft) |
| Spalva | Žalias |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vairo medžiaga | Varis |
| Vairo storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3 mm (0.46 x 0.85 x 0.33 in) |