Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu palaiko 250 MHz dažnių juostą ir turi RJ45 kištukus abiejuose galuose. Kabelis pagamintas iš CCA, kurio storis 26AWG, ir veikia nuo -10 °C iki 60 °C temperatūroje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m Cat.6 U/UTP Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Pilka |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | CCA |
| Laidininko Skersmuo | 26AWG |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 69mm (2.72in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin Konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33in) |
Saugumo Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |