Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Thermaltake Smart SE2 600W“ maitinimo blokas yra ATX klasės PSU, užtikrinantis efektyvų šilumos išsklaidymą su 12 cm ventiliatoriumi. Jo bendra galios išėjimas siekia 600 W, o laikymo laikas yra 16 ms.
Dizainas |
|
|---|---|
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
| Ventiliatoriaus greitis | 0 - 1800 RPM |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatorių skaičius | 1 |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
Galios |
|
| Laikymo laikas | 16 ms |
| Bendra galia | 600 W |
| Galios faktoriaus korekcijos (PFC) tipas | Aktyvus |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| Įėjimo srovė | 7 A |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Efektyvumas | 86% |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 85 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 5 - 40 °C |
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 20 - 85% |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (H-H) | 10 - 95% |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 150 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Plotis | 86 mm |
Veikimas |
|
| Maitinimo bloko (PSU) formos faktorius | ATX |
| Paskirtis | PC |
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 100000 h |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kabelių tipas | Pusiau modulinis |
| EPS maitinimo jungtis (4+4 pin) | Taip |
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 1 |
TOP susijusios paieškos