Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
DeepCool PF700 maitina 700 W galios su 20+4 pin ATX jungtimi ir turi vieną 12 cm aktyvų aušinimo ventiliatorių. Jame įdiegtos kelios apsaugos mechanizmai, 80 PLUS sertifikatas, taip pat palaiko iki keturių SATA maitinimo jungčių.
Dizainas |
|
|---|---|
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
Galios parametrai |
|
| Maksimalus išėjimo srovė (+5Vsb) | 2.5 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (-12V) | 0.3 A |
| Viso galia | 700 W |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Galios apsaugos funkcijos | Žemos įtampos, trumpasis jungimas, aukštos įtampos, per didelės galios |
| Efektyvumas | 85% |
| Sujungta galia (+12V) | 696 W |
| Laikymo laikas | 12 ms |
| Sujungta galia (+5Vsb) | 12.5 W |
| Sujungta galia (+3.3V) | 100 W |
| Maksimalus išėjimo srovė (+5V) | 15 A |
| Maksimalus išėjimo srovė (+12V) | 58 A |
| Sujungta galia (+5) | 100 W |
| Maksimalus išėjimo srovė (+3.3V) | 15 A |
| Sujungta galia (-12V) | 3.6 W |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 150 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Aukštis | 86 mm |
Veikimas |
|
| Paskirtis | PC/Serveris |
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS |
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 100000 h |
| Maitinimo šaltinio (PSU) formos faktorius | ATX |
| ATX versija | 2.4 |
Jungtys ir sąsajos |
|
| EPS maitinimo jungtis (4+4 pin) | Taip |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 4 |
| Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin ATX |
| Laidų tipas | Nesuderinamas |
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 2 |
| SATA maitinimo kabelių ilgis | 750 mm, 900 mm, 600 mm, 450 mm |
| Pagrindinės plokštės maitinimo kabelio ilgis | 55 cm |