Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
DeepCool PL-550-D maitinimo blokas turi bendrą galingumą 550 W ir yra sertifikuotas pagal 80 PLUS Bronzą, užtikrinant efektyvumą. Jame yra vienas 12 cm ventiliatorius aušinimui, keli maitinimo jungikliai ir įvairios apsaugos funkcijos, tokios kaip viršįtampio ir perkrovos apsauga.
Dizainas |
|
|---|---|
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius |
| Produkto spalva | Juoda |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Galia |
|
| AC įtampa | 100 - 240 V |
| AC dažnis | 50 - 60 Hz |
| Galia apsaugos funkcijos | OVP, OPP, SIP, NLO, OCP, UVP, OTP, SCP |
| Bendras galingumas | 550 W |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 86 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Plotis | 150 mm |
Našumas |
|
| Vidutinė laiko trukmė tarp gedimų (MTBF) | 100000 h |
| ATX versija | 3.0 |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Efektyvumas | 85 % |
Prievadai ir sąsajos |
|
| CPU maitinimo jungtys 4+4 (8-pin) | 2 |
| Maitinimo šaltinio jungtys | EPS12V |
| 12VHPWR (12V - 2x6 pin) maitinimo jungčių skaičius | 1 |
| Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin ATX |
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 3 |
| ATX maitinimo jungtis (20+4 pin) | Taip |
| Kabelių tipas | Nesuderinamas |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 6 |