Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis, 250MHz pralaidumu ir vario laidininku, kurio storis 27AWG. Kabelis oranžinis, turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 15 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15 m (49.21ft) |
| Spalva | Oranžinė |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Vario |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Vario lydinys |
| Pin danga | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |