Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su geltonu PVC apvalkalu palaiko juostos plotį iki 250MHz. Jame yra RJ45 male jungtys ir jis pagamintas iš vario su 27AWG skersmeniu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 15m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15m (49.21ft) |
| Spalva | Geltona |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vairo medžiaga | Varis |
| Vairo skersmuo | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pino konstrukcija | Varis lydinys |
| Pino danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |