Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su žaliu PVC apvalkalu ir RJ45 M/M jungtimis. Palaiko 250MHz pralaidumą ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 15 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15 m |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 U/UTP |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |