Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis palaiko 250MHz pralaidumą ir turi RJ45 male jungtis. Pagamintas iš vario, su 28AWG skerspjūviu ir PVC apvalkalu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Kategorija | Cat.6 S/FTP |
| Ilgis | 10 m |
| Spalva | Mėlyna |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Laidininko skersmuo | 28AWG |
| Darbo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Šarvai | Aliuminio tinklelis |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pino konstrukcija | Varis |
| Pino danga | Auksu padengta |
| Jungties matmenys | 22.8 x 11.6 x 8.3 mm (0.90 x 0.46 x 0.33 in) |