Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis. Palaiko 250MHz pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 10m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10m (32.81ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |