Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su juodu PVC apvalkalu palaiko pralaidumą iki 250MHz ir turi auksu padengtas RJ45 male jungtis. Kabelis pagamintas iš vario, turi 24AWG laidininkų skersmenį ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 10 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
| Spalva | Juoda |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10 m (32.81 pėdų) |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko skersmuo | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Apvalkalo medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |