Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su žalia PVC danga ir RJ45 male jungtimis. Palaiko 250MHz juostos plotį ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 10 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10 m (32.81 pėdų) |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2 mm (0.24 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Vairo medžiaga | Varis |
| Vairo storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74 mm (2.91 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |