Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą. Pagamintas iš varinių laidininkų, turi minimalų lenkimo spindulį 72 mm, tinkamas veikimo temperatūroms nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 10m Cat.6A S/FTP LSZH Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10m (32.81 pėdų) |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |