Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario. Kabelis turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 15m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15m (49.21 pėdų) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Kondaktoriaus medžiaga | Varis |
| Kondaktoriaus storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin'ų konstrukcija | Varis lydinys |
| Pin'ų padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm (0.46 x 0.90 x 0.33 in) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |