Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m ilgio Cat.6A S/FTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis. Palaiko juostos plotį iki 500MHz ir turi TPE apvalkalą su vario laidais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15 m (49.21 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis + aliuminio folija |
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin danga | Auksinė danga |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.22in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |