Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Tinklo kabeliai (UTP, DSL, Fiber) OM2

(85)
OM2 tinklo kabeliai (utp, dsl, fiber) - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 85 modelių. OM2 tinklo kabeliai (utp, dsl, fiber) pasižymi elegantišku dizainu. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau
  • Išpardavimas
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
11.28  €
-46 %
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
-32 %
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
-56 %
  • Išpardavimas
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
17.99  €
-65 %
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
-33 %
  • Išpardavimas
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
31.99  €
-24 %
  • 5.0 (1)
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
  • 5.0 (1)
  • 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
7.99  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
19.99  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
17.99  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
20.99  €
  • 0.0
  • 5-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
44.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
  • 0.0
  • 8-11 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
25.99  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
13.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
18.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
18.99  €
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
14.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
15.99  €
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
13.99  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
13.99  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
14.99  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
14.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
15.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
15.99  €
  • 0.0
  • 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.49  €
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
  • 0.0
  • 5-7 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
15.99  €
  • 0.0
  • 7-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
-22 %
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
13.99  €
  • 0.0
  • 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
8.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
10.99  €
-36%
  • 0.0
  • 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
21.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti
*„Išsimokėtinai - JOKIO pabrangimo (Klix by Citadele)“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis

Tinklo kabeliai (UTP, DSL, Fiber) kainos (gegužė 2024 m.)

Produktas Kaina
StarTech FIBER PATCH CABLE LC - SC/. 11,28
Equip Įrengti šviesolaidinį patchcord LC – LC daugiamodį dvipusį OM1, 1 m (254421) 12,99
„Intellinet Network Solutions“ šviesolaidinis laidas, SC-SC dvipusis 2m 50/125 OM2 daugiamodis (470018) 11,99
Equip Įranga 254215 17,99