Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
15 m ilgio Cat.6A S/FTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz juostos plotį ir yra pagamintas iš vario. Kabelis turi TPE apvalkalą ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 15 m Cat.6A S/FTP TPE tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 15 m (49.21 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio pynė |
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |