Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 M/M jungtimis, 250MHz pralaidumu, pagamintas iš vario su 27AWG skerspjūviu. Kabelis yra purpurinis, turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1.5 m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m |
| Spalva | Violetinė |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko skersmuo | 27AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių padengimas | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |